Медичне обслуговування

На належному рівні організовано медико-реабілітаційну службу.

 

Завжди доступною є консультативна допомога лікарів різних фахів районної і обласної лікарень. У випадку потреби оперативного втручання, інтенсивної терапії мешканці шпиталізовуються до вищевказаних закладів. Планово проводиться мешканцям оперативне лікування катаракти і глаукоми. Додаткову медичну допомогу для мешканців надають мобільні клініки на колесах.

 

Оснащення медичної служби включає УЗД-апарат, електрокардіограф.

 

В пансіонаті є і щоденно функціонують клінічна лабораторія, фізіотерапевтичний, масажний, ЛФК кабінети, кабінет психо-емоційного розвантаження та ароматерапії.

 

Мешканці за показами отримують такі фізіотерапевтичні процедури: ампліпульс, електрофорез, магнітотерапія, індуктотермія, світлотерапія апаратом „Біоптрон”, теплові процедури, дарсонваль, інгаляції, лікування ультразвуком, ароматерапія.

 

Зал лікувальної фізкультури, який щоденно відвідують близько 30 мешканців, обладнаний сучасними тренажерами.

 

Окремі мешканці – хронічні хворі оздоровлюються і проходять реабілітацію за індивідуально складеними програмами.

 

У пансіонаті організовано цілодобове чергування середнього та молодшого медичного персоналу, що забезпечує постійний медичний і лікувальний процес для мешканців, з обмеженими фізичними можливостями і зниженням здатності до самообслуговування. Біля 90 мешканців перебувають на постійному ліжковому та палатному режимі.

 

Обмежені можливості в похилому віці вимагають посиленої уваги до організації санітарно-гігієнічного обслуговування мешканців, формування сприятливого мікроклімату як серед мешканців, так і серед працівників.

 

Також до структури пансіонату входить аптечний склад, який забезпечений основними групами медикаментамів. Аптека пансіонату забезпечує підопічних ліками, згідно з призначенням лікарів.

 

Наші лікарі:

Когут Ігор Йосипович - терапевт, заступник директора.

Коваль Наталія Григорівна - терапевт, завідувач реабілітаційного відділення.