Історія заснування

Петриківський обласний геріатричний пансіонат заснований у 1975 році. З часу вікриття у ньому знайшли свій останній притулок, житло, догляд, медичне забезпечення близько 3000 знедолених людей, які втратили домашній затишок і родинне спілкування.

Пансіонат розрахований на проживання 185 підопічних. Мешканці проживають  у кімнатах на 2 особи, які обладнані ліжками, приліжковими тумбочками, шафами, столами, кріслами, холодильниками, телевізорами.

До кожної кімнати підведена холодна та гаряча вода.

Дві третини мешканців пансіонату відносяться до категорій похилого та старечого віку. 20 осіб постійно пересуваються з допомогою візків. Для цієї категорії мешканців забезпечені умови для зручного пересування по території пансіонату: пологий вхід з двору, просторі коридори без сходинок, широкі двері з низькими порогами, працюють пасажирський і вантажний ліфти.

Підопічні забезпечені необхідними протезно-ортопедичними засобами, а саме візками, паличками, ходулями, милицями, ортопедичним взуттям, протезами кінцівок та ін.

В структурі закладу функціонує адміністративно-господарський підрозділ, 2 відділення для постійно лежачих мешканців, 2 відділення для осіб, які себе обслуговують, реабілітаційне відділення, харчоблок, пральня, підсобне господарство.

Пансіонат має автономне опалення, забезпечується якісною питною водою з артезіанської свердловини, яка знаходиться на території пансіонату.

Пансіонат розміщений на території 6,4 га. На 4 га орної землі підсобного господарства проводяться с/г роботи: з року в рік вирощується гречка, ячмінь, овочі.

У 2001 році було закладено сад фруктових дерев, який займає 0,65 га землі і вже впродовж останніх років плодоносить. У пансіонаті є пасіка, тваринницький комплекс.

Пріоритетними у діяльності закладу є забезпеченнях добрих умов проживання, якісного харчування, надання медичної і психологічної допомоги, проведення реабілітаційних і оздоровчих заходів.

Пансіонат підтримує стосунки зі спонсорами і меценатами з Німеччини, Франції, Канади та інших країн.