Інші служби

Мешканці пансіонату постійно забезпечені якісним раціональним харчуванням. Меню складається з врахуванням норм і вікового складу мешканців, наявних у них захворювань. Щоденно готуються свіжі смачні страви, приготовлені кваліфікованими кухарями. Щоденно мешканці споживають м’ясні або рибні страви, овочі і фрукти, кисло-молочні продукти.

Частиною медико-соціальної допомоги та реабілітації мешканців пансіонату є організація їх дозвілля. З користю провести вільний час підопічні можуть у місцевій бібліотеці, фонд якої нараховує більше 6000 книг, сучасні журнали та газети. Працює гурток художньої самодіяльності, в якому беруть активну участь обдаровані артистизмом мешканці. Учасники шахово-шашкового клубу часто займають призові місця на регіональних змагання.

Важливою складовою медико-соціальної реабілітації є трудотерапія. Мешканці відновлюють свої трудові навички приймаючи участь у роботі підсобного господарства, прибиранні території, рукоділлі.

Обов’язковою традицією є урочисті святкування святкових днів та знаменних дат концертами художньої самодіяльності мешканців пансіонату, а також колективами Тернопільського міського центру дитячої творчості, Тернопільської філармонії, педагогічного університету, шкіл м.Тернополя.

До віруючих мешканців навідуються служителі всіх конфесій. Для проведення богослужінь та обрядів у пансіонаті впорядковано спеціальне приміщення. Парафіяни сусідніх церков часто відвідують підопічних, допомагають їм у прогулянках та веденні дозвілля.

Постійна і злагоджена медико-соціальна робота колективу пансіонату сприяє покращенню здоров’я мешканців, їх активній життєдіяльності та довголіттю.